ZABAWY WESELNE

Zabawa interaktywna, układ taneczny
Oczepiny
Biesiada przy stołach

Wykorzystując nasze doświadczenie wyreżyserujemy całą uroczystość weselną wraz z rodzicami i świadkami w taki sposób aby Para Młoda była zajęta tylko zabawą.

Nasz repertuar, jest sprawdzony, od wielu lat i co jakiś czas uzupełniany jest nowymi przebojami !

Specjalizujemy się od wielu lat w Uroczystościach Weselnych.

Posiadamy świetny kontakt z gośćmi zaproszonymi na wesele.  Atrakcyjny dynamiczny repertuar porywający do tańca.

Wesele prowadzimy i zaczynamy od Marszu Weselnego, potem życzenia i 100 lat, obiad, Pierwszy Taniec i bloki muzyczne.

Zabawa, taniec w parach z figurami, np. plecy i dwie stopy,  albo dwie ręce i dwie nogi zostają na parkiecie.

Prowadzimy mnóstwo zabaw i konferansjerkę, oraz pełne wodzirejstwo !

EFEKTY SPECJALNE :

Za pomocą wytwornicy ciężkiego dymu oferuję Młodej Parze „Taniec w chmurach”. Tańcząca Młoda Para sprawia wrażenie jakby poruszała się na niebie otoczona gęstymi obłokami. 

Ciężki dym w pierwszym tańcu !

W naszej ofercie Para Młoda – znajdzie, wytwornicę CIĘŻKIEGO DYMU, do Pierwszego Tańca, usługa ta jest w cenie naszego zespołu, i nic nie kosztuje ! Bez potrzeby wynajmowania specjalnej ekipy do tego celu i płacenia od 400 do 800 złotych.
No i co tu kryć – nie musisz aż tak bardzo przejmować się tym, że pomylicie kroki. Dym skutecznie ukryje drobne niedociągnięcia układu. Taki „taniec w chmurach” pozostanie w waszej pamięci na zawsze.
Pierwszy taniec to jeden z tych momentów wesela, w których ciężki dym sprawdza się najlepiej. Dlaczego? Dodaje wyjątkowej chwili magii i tajemniczości. Stosując wytwornice dymu, możesz liczyć na rewelacyjne zdjęcia weselne.
Niezwykły i niepowtarzalny, efektowny i widowiskowy, ciężki dym na Uroczystość Weselną, taniec w chmurach pozostanie w waszej pamięci na zawsze.
Ciężki dym produkowany jest przez specjalne wytwornice dymu. Efekt uzyskiwany jest z suchego lodu. Jego charakterystyczną cechą jest to, że tworzy bajkowy, nietuzinkowy klimat, spowijając tańczące na parkiecie osoby. 
Każdej, młodej parze zależy na tym, by ich przyjęcie weselne zostało na długo w pamięci ich własnej, ale i gości. Specjalne efekty, takie, jak ciężki dym, z pewnością okażą się, strzałem w dziesiątkę.
Jedna z najpopularniejszych atrakcji weselnych – taniec w chmurach. Dla młodej pary to jedyne w swoim rodzaju przeżycie, dla gości weselnych – najbardziej wzruszający moment przyjęcia
Profesjonalna wytwornica dymu przeniesie Państwa w bajkowy świat, ciężki dym to dodatek, który sprawdzi się bez wyjątku na każdym weselu – niezależnie, czy organizujesz je w klimacie tradycyjnym, czy nowoczesnym.
W swojej ofercie posiadam profesjonalną wytwornice dymu, idealną do pierwszego tańca. Zapewniam kompleksową obsługę tej niezwykłej atrakcji.
Taniec w chmurach pozwala Młodej Parze poczuć się jak w bajce i stanowić będzie pierwszy, wspólny krok do dalszego, bajkowego życia!
Jednym z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających momentów każdego wesela jest z pewnością taniec w chmurach. Niski i ciężki dym otaczający Młodą Parę w trakcie pierwszego tańca na weselnym przyjęciu robi niesamowite wrażenie na wszystkich gościach. 
Taniec w chmurach tworzy niezwykłą, magiczną atmosferę na każdym weselu, a po latach na zdjęciach i filmach video, prezentuje się równie pięknie i wzruszająco.